نمایندگی تعمیرات سامسونگ
آموزش سئو

پیدا کردن پیج رنک سایت

‫حال میخواهیم به چگونگی پیدا کردن‬ رنک صفحه یک صفحه مشخص بپردازیم‬. احتمالا راحتترین راه برای اینکار نصب‬ یک نوار ابزار بر مرورگر است که رنک صفحه را‬ در زمان لود صفحه از گوگل دریافت میکند.‬ میتوانید افزونه های‬ مختلف برای نمایش رنک صفحه را نصب کنید ‫در واقع ابزارهای رنک صفحه غیر گوگلی برای Internet Explorer‬ Firefox ، Chrome‬ Safari و Opera وجود دارد‬ این محصول WebRank‬ نام دارد که در فایرفاکس اجرا میشود‬. رنک صفحه در‬ اینجا در کنار داده های مرتبط دیگر به صفحه‬ همچون Alexa Rank ، تعداد صفحات‬ در سایت فهرست شده در گوگل ، بینگ‬‬ ‬‬‬‬‬‬‬‬ و یاهو و غیره قرار گرفته است.

برای پیدا کردن این ابزارها، به‬ Add-ons یا Extensions مرورگر رفته‬ ‫و واژه PageRank‬‬‬‬‬ را جستجو نمایید‬ البته حتما نیازی به نصب نیست،‫ شما میتوانید سایتهایی پیدا کنید‬ که با وارد کردن آدرس یک صفحه‬رنک صفحه تان را پیدا میکند‬ .عبارت view pagerank را‬ در گوگل جستجو کنید و آنها را پیدا نمایید‬. رنک صفحه موتورهای جستجوی دیگر چطور؟ یاهو نیز سیستمی به نام WebRank‬ دارد که نوار ابزاری با نمایش ‬ WebRank در اختیارتان قرار میدهد‬ ولی ممکن است به همان صورت نباشد‬.

 

پیدا کردن پیج رنک سایت
پیدا کردن پیج رنک سایت

یاهو ادعا میکند که آن‬ مبتنی بر سایتهایی مورد بازدید مردم است‬ البته یاهو دیگر ایندکس جستجویی ندارد ‫و نتایج جستجوی خود را از‬‫ Bing دریافت میکند.‬ همچنین Bing نیز‬ از چیزی به نام امتیاز صفحه استفاده میکند‬,ولی عملکردش چندان معلوم نیست و‬ Bing نیز اهمیتی به آن نمیدهد‬ بنابراین در حال حاضر ما تنها‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬ ‫PageRank را در اختیار داریم. ‬ Bing هیچ اطلاعات‬ معادلی را ارایه نمیکند‬ ولی این امر اهمیت چندانی ندارد‬.

در واقع، رنک صفحه چیزی نیست‬ که بخواهید برای آن وسواس به خرج دهید‬ چیزی که شمرده میشود در واقع‬ رنکینگ در نتایج جستجو برای جستجوهای مورد نظر شماست در واقع با وجودی که رنک صفحه یک عامل مهم است ولی شما میتوانید رتبه ی بالاتری از سایتهایی با رنک بالاتر داشته باشید. اگر شما رنک خوبی دریافت نکنید‬ سایت شما به خوبی سئو نشده است، پس باید شما لینکهایی‬‬ با کلیدواژه های خوب در آنها‫ از سایتهایی مختلفی که به‬ صفحات وب شما اشاره دارند بسازید‬ به این صورت میتوانید رتبه بهتری‬ دریافت کنید و به طور همزمان رنک بالاتری میگیرد‬ ولی این رتبه شماست که اهمیت دارد‬.‬‬

 

برچسب ها
نمایندگی تعمیرات ال جی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 × 1 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن