پایگاه سئو

جزء مشتریان انحصاری ما باشید!
خدمات سئو و برندینگ شخصی سازی شده مادام العمر، با صرف زمان متفکرانه متمرکز بر ارائه نتایج و ایجاده انگیزه های بزرگ تر برای مشتریان در پایگاه سئو در انتظار شماست.
تبدیل کردن وب سایت به یک پایگاه عالی برای یک نام تجاری، بهره مندی از استراتژی های اولویت بندی شده سفارشی برای تقویت حضور دیجیتال مشتریان در پایگاه سئو.
فلسفه سئو، یعنی برند. برند بعنوان هسته مرکزی سئو همه چیز در مورد تمایز است یعنی آنچه شما را منحصربفرد و متفاوت از رقبای خود می سازد. طراحی شده برای جایگاه شما بعنوان یک شایستگی برای مخاطبان هدف خود به همراه تدوین فرمول های استراتژی جدید پایگاه سئو برای شما.

  1. سئو سفارشی
  2. ایجاد محتوای کلیدی
  3. سئو محبوب گوگل
  4. درک ماهیت مخاطبان هدف
  5. برنامه های حفظ موقعیت
  6. تحقیقات گسترده از صنعت
  1. نتایج ایده آل مشتریان
  2. دریافت لوح تقدیر مشتریان
  3. دریافت تندیس طلایی AGR
  4. حضور در اجلاس کشوری دکترین نوین
درباره پایگاه سئو

تاریخچه پایگاه سئو

1392

انجام پروژه های شرکتی

شرکت ما با داشتن افراد متخصص و کادر فعال، با همکاری یکدیگر حرکت به سمت اهداف معین را شروع نمود و در این میان انجام پروژه های شرکتی، برجسته ترین هدفی بود که کادر تخصصی ما سعی در انجام ان ها به بهترین شکل ممکن داشت.
1393

شروع به فعالیت فست سئو

از انجایی که در دنیای امروز، داشتن یک سایت بهینه، نیازمند به دانستن اصول سئو است، لذا تصمیم بر ان شد که در این زمینه نیز فعالیت نموده و اموزش هایی را در اختیار کاربران قرار دهیم.
1394

انجام پروژه های انحصاری

پس از این که توانستیم موقعیت خود را در بازار رقابتی امروز تثبیت کنیم و به موفقیت های زیادی برسیم، این توانایی را در خود دیدیم که بتوانیم اقدام به پذیرش سفارش برای پروژه های انحصاری نماییم و به لطف خدا موفق نیز شدیم.
1395

راه اندازی سایت پایگاه سئو

پس از مدت ها فعالیت در زمینه سئو و انجام پروژه های مختلف، تجارب زیادی را کسب نمودیم که همین امر سبب شد ایده راه اندازی سایت سئو را عملی نماییم تا به بررسی اصول مختلف سئو و اموزش آن در یک سایت اختصاصی بپردازیم.

مدیران پایگاه سئو

مهرنوش فلاحی

مهرنوش فلاحی

مدیر داخلی

مهرنوش فلاحی مدیر داخلی پایگاه سئو

علی عطازاده

علی عطازاده

مدیر عامل

علی عطازاده مدیر عامل پایگاه سئو

معصومه پیری

معصومه پیری

مدیر تولید محتوا

معصومه پیری مدیر تولید محتوا پایگاه سئو

شما می توانید با استفاده از لینک مقابل، پروپوزال کامل خدمات و پروژه های شرکت را دانلود نمایید.
دانلود پروپوزال شرکت