نمایندگی تعمیرات سامسونگ

سئو محلی

 

سئو محلی یا لوکال و بر اساس موقعیت جغرافیایی دلخواه

روش سئو محلی

اولین گام برای شروع سئو محلی انتخاب کلمات کلیدی هدف است. کلمات کلیدی باید با موقعیت جغرافیایی شما ادغام شوند و اطلاعات درست و کاملی به گوگل داده شود. قدم‌های بزرگ‌تر را باید به پایگاه سئو بسپارید تا با تکمیل پروفایل کاربری شما در تمام سرویس‌های مربوط با گوگل، ثبت اطلاعات پستی ارتباطی و فعالیت‌های موثر مرتبط دیگر اوضاع کنونی وب سایت شما را در جستجو محلی کاربران بهبود دهد.

بیش از یک سوم جستجو‌های گوگل با درج موقعیت مکانی بعد از کلمات کلیدی هدف صورت می‌گیرد. وقت آن نرسیده است که شما هم با سئو محلی اطلاعات مربوط به موقعیت جغرافیایی خود را در اختیار سرویس گوگل قرار دهید تا گوگل مشتاقانه شما را در لیست جستجوی لوکال خود قرار دهد؟

۸۸ درصد از مشتریان بالقوه در خرید‌های اینترنتی به جستجو‌های محلی و فروشگاه‌های مجاور خود که دسترسی به آن‌ها راحت‌تر است سریع‌تر اعتماد می‌کنند. با این حال کم‌تر از ۴۵ درصد از وب سایت‌ها پروفایل تجاری گوگل خود را تکمیل و برای سئو محلی دست به کار شده‌اند. شما این اشتباه را نکنید و همین حالا برای مشاوره رایگان و شروع سئو محلی با ما تماس بگیرید.

خیلی دور اما خیلی نزدیک : جستو محلی گوگل مفهوم نه چندان تازه‌ای است که به کاربران نشان می‌دهد با این که خیلی دور هستند اما با گوگل می‌توانند به خدمات دلخواهشان بر اساس موقعیت جغرافیایی خیلی نزدیک باشند. سئو محلی به وب سایت‌ها کمک می‌کند حتی با وارد کردن منطقه یا یک موقعیت مشخص بازهم در نتایج بدرخشند؛ به شرط این که از راه درست وارد شوند و بتوانند موانع موجود را با ثبت اطلاعات دقیق پشت سر بگذارند.

همه ما سزاوار این هستیم که گوگل ما را به دیگران بشناساند؛ به شرط این که قبلا خود را به خوبی به گوگل شناسانده باشیم. گوگل می‌تواند با هوش مصنوعی یا ربات‌های خاص خود اطلاعات مربوط به موقعیت شما، تماس و برندتان را به خوبی شناسایی کند. پس باید خودتان را برای او شفاف کنید.

پایگاه سئو این مراحل را به دقت طی می‌کند تا با ساده‌ترین جستجو محلی در گوگل شما باشید که دیده می‌شوید.

نمایندگی تعمیرات ال جی
دکمه بازگشت به بالا
بستن