نمایندگی تعمیرات سامسونگ

سئو نرخ تبدیل (CRO)

 

بهبود نرخ تبدیل کاربر به مشتری در هر وب سایت 

سئو نرخ تبدیل چیست؟

سئو نرخ تبدیل یا CRO روشی سودآور است که طی آن از آمار، ارزیابی‌های صورت گرفته روی سایت و بازخورد‌های مشتریان برای ارتقا اجرا سایت و وضعیت آن در گوگل استفاده می‌شود. بهبود نرخ تبدیل کاربر به مشتری درهر سایت یکی از شاخصه‌های کلیدی عملکرد برای هر مدیر یا وبمستر است.
ما باور داریم که ارتباط موثر در آغاز همکاری ما ما را قادر به ایجاد یک “مسیر آزمون” که اهداف قابل اندازه گیری و در عین حال خاصی را برای درآمد، وفاداری مشتری و به طور کلی افزایش سهم بازار ارائه خواهد شد. ما در دستیابی به اهداف پایدار را از طریق پژوهش مستمر، توسعه بلند پروازانه، آزمایش دقیق و گزارش دقیق گرا. تیم ما از کارشناسان به طور کامل راه هایی که کاربران در حال تعامل با وب سایت خود را در حالی که در حال توسعه استراتژی برای افزایش تعامل مشتری و نرخ تبدیل خواهد تجزیه و تحلیل.

از شیر مرغ تا جان آدمیزاد : هرچیزی که فکرش را بکنید و در ارتباط با مشتری و کسب وکار باشد در سئو نرخ تبدیل به مشتری بررسی می‌شود. دست‌یابی به مشتریان جدید، ثبت نام کاربران، کشف مشتریان هدف، شناخت سلایق مشتریان مختلف، برنامه‌ریزی امور وب سایت بر اساس نیاز مخاطبان و خلاصه از شیر مرغ تا جان آدمیزاد در سئو نرخ تبدیل تحلیل می‌شود.

بازگشت عقربه‌ها به عقب : با سئو نرخ تبدیل پشیمانی و شاید و اما در مدیریت وب سایت نخواهیم داشت. شما از قبل خواسته‌های مشتری را شناخته‌اید و می‌دانید چرا به سایت شما سر زده است. اگر قرار است در بخشی از سایت ریزش ترافیک وجود داشته باشد یا این که بخشی پربازدید‌تر باشد شما از قبل همه این موارد را پیش‌بینی کرده‌اید و برای آن برنامه‌‌ای مستقل دارید.

پایگاه سئو از همان ابتدا با انجام تست A/B و بررسی تک تک عناصر موثر در رسیدن به مشتریان هدف برای افزایش نرخ تبدیل کاربر به مشتری در وب سایت شما تصمیم‌گیری می‌کند. شاخص‌های کلیدی و معیار‌های تعاملی در گوگل آنالیتیکز به ما کمک می‌کند تا نقاط قوت و ضعف سایت شما را شناخته و خیلی سریع برای بهبود آن برنامه‌ریزی کنیم.
حال خوب سئو شما دست ما است! سئو نرخ تبدیل خود را به ما بسپارید و فراموش نکنید سهم شما از گوگل بیش از این است که بخواهید تسلیم ضعف‌های ناچیز وب سایت خود شوید. با سئو نرخ تبدیل سایت مشتریان سابق را به آغوش سایتتان بر‌می‌گردانیم. قبل از شروع تجارت اینترنتی خود درصد مشتریانتان را به صورت رقابتی بالا ببرید. با سئو نرخ تبدیل نه فقط مشتریان ثابت بلکه مشتریان قدیمی ماندگار می‌شوند. CRO فرآیندی آمیخته با واقع‌نگری و تحلیل ژرف بازخود‌های کاربران است. اطلاعات و آمار خود را به هر کسی نسپارید!

سئو نرخ تبدیل به مشتری نه یک گزینه در دسترس بلکه یک ضرورت است برای کسب وکار‌هایی که کلیک‌هایشان به هدر می‌رود و هیچ گاه به سودآوری منتهی نمی‌شود. پایگاه سئو قطب سئو نرخ تبدیل سایت شما خواهد بود مبادا نسبت مشتریان به کل کاربرانی که از سایت شما بازدید می‌کنند کم‌تر باشد.

نمایندگی تعمیرات ال جی
دکمه بازگشت به بالا
بستن